عجیب ترین استفاده ها از پوست انسان+ عکس
صفحه اصلي

عجیب ترین استفاده ها از پوست انسان+ عکسعجیب ترین استفاده ها از پوست انسان+ عکس
باشگاه خبرنگاران، در کتاب های داستانی و افسانه های شاید خوانده باشید که عده ای پوست انسان ها را کنده و از آن وسیله های مختلف ساخته اند اما این اتفاق تنها در کتاب ها وجود ندارد زیرا در دنیای واقعی نیز این اتفاق افتاده است که وسیله های مختلف از پوست انسان ساخته شده باشد. در ادامه به سراغ نمونه هایی می رویم که بیشتر در قرون دور اتفاق افتاده است اما در کتاب های تاریخی به ثبت رسیده اند.

طبل

عجیب ترین استفاده ها از پوست انسان+ عکس

در قرن 1 فردی به نام "جان زیسکا" به مخالفت با حکومت کلیسای کاتولیک قیام کرد و مریدان بسیاری را دور خود جمع کرد. این مرد در بیشتر سال های عمر خود به دنبال پایان دادن به سلطه کلیساها بود از این رو به عنوان یک مبارز شناخته می شد. با ورود طاعون در کشورهای اروپایی مرگ او نیز فرا رسید اما وصیت کرد تا پس از مرگ پوست او را کنده و تبدیل به طبل کنند تا بازهم دشمنان را بترساند و راه خود را این بار به گونه ای متفاوت ادامه دهد. از پوست او طبلی ساخته شد که در تمامی اعتراضات از آن استفاده می شد.

کت چرم

عجیب ترین استفاده ها از پوست انسان+ عکس

در قرن 18 که فرانسه آشوب های زیادی را تجربه می کرد مردی به نام "سینت جاست" به قدرت رسید. این مرد که در راه رسیدن به قدرت به هیچ کس رحم نکرده بود به عنوان یکی از خشن ترین انسان های فرانسوی تاریخ شناخته می شود. او در طول حکومت خود علاقه خاصی به یک خانم پیدا کرد اما پس از آنکه نتوانست به او برسد دستور داد تا او را دستگیر و سپس اعدام کنند. او همچنین پس از این ماجرا پوست او را از تنش جدا کرد و به کمک خیاطان کت چرمی از پوست انسان برای خودش درست کرد. کتاب های تاریخی نوشته اند که "جاست" تا آخر عمر این کت را بر تن داشته است.

انگشتر و جاسیگاری

عجیب ترین استفاده ها از پوست انسان+ عکس

"هنری پرازینی" یکی از بزرگترین قاتلان سریالی تاریخ است که در قرن 19 بدون هیچ دلیلی انسان های مختلف را به قتل رساند. این مرد که مشکلات عصبی شدیدی داشت بالاخره توسط پلیس دستگیر شد و خیلی زود اعدام گردید اما نکته جالب در مورد آن این است که پس از مرگ بدن او را قطعه قطعه کردند و در مزایده به فروش گذاشتند. تاریخ نشان می دهد که بدن این مرد پس از مدتی به انگشتر، کیف سیگار و بسیاری وسیله دیگر تبدیل شد. بیشتر این وسیله ها نیز مربوط به افرادی بود که قربانی قتل های زنجیری این مرد بوده اند.

کتاب بیوگرافی

عجیب ترین استفاده ها از پوست انسان+ عکس

یکی از معروف ترین وسایلی که از پوست انسان درست شده است و هنوز هم می توان آن را در موزه دید کتاب بیوگرافی مردی به نام " جورج والتون" است. این مرد در قرن 19 شهرت بسیاری داشت زیرا راهزنی بی مروت و ناجوانمرد بود. او قبل از آن که بر اثر بیماری جانش را از دست بدهد درخواست کرد پوستش را کنده و زندگی نامه اش را روی پوستش بنویسند. این کتاب پس از نوشته شدن به خانواده یکی از قربانیان راهزنی او رسید و آن ها نیز این کتاب را به صورت نسل به نسل نگه داری کرده اند تا اینکه این روزها به کتابخانه و سپس موزه اهدا شده است.

با تلویزیون هوشمند سامسونگ، جزییات خصوصی زندگی تان بدست هکرها می افتد

1:

این یکی از نوع مصنوعی اون هستش

استفاده از پوست انسان در هواپیما!به نقل دیلی خبر محققان بریتانیایی می گویند هواپیمایی از جنس پوست انسان طراحی نموده اند که می تواند هر گونه اسیب را حس نماید.
عجیب ترین هستفاده ها از پوست انسان+ عکس
محققان مرکز تحقیقاتی BAE Systems’ در ایالت ایسکس، پوست هوشمندی شبیه پوست انسان طراحی نموده اند که مجهز به هزاران حسگر کوچک هست.هنگامی که از این پوست در هواپیما هستفاده شود قادر هست درجه حرارت،سرعت باد و ضربه های فیزیکی را مانند پوست انسان حس نماید.
عجیب ترین هستفاده ها از پوست انسان+ عکس
به نقل دیلی خبر این پوست هوشمند وضعیت هواپیما را در شرایط گوناگون برسی می نماید و قبل از اینکه خطری بروز نماید نقل می دهد.
محققان این پروپزه می افزایند هستفاده از این پوست شرایط بسیار مناسبی را بوجود خواهد اورد و تکنسین ها دیگر مجبور نیستند مدام هواپیما را روی زمین چک نمایند.
حسگرهای نصب شده روی پوست به اصطلاح mote نامیده می شوند که اندازه انها به قدر دانه برنج می باشد.


67 out of 100 based on 72 user ratings 427 reviews

^